Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a talpam?

Biberon kérdése:

Mitől fáj a talpam?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy körülbelül egy hete fáj az oldalsó lábcsontom (izom) legintenzívebben akkor amikor rálépek, de már a bokám fele is érződik a fájdalom (én letapadásra gondolok).


Szeretném a segítségeteket kérni hogy mit csináljak vagy milyen orvoshoz forduljak esetleg ha már valakinek van valamilyen háza praktikája azt is szívesen meghallgatom.


Akik csak off-olni szeretnének azokat kérem hogy kerüljenek el mert van elég bajom nélkülük is . Előre is köszönöm a segítségeteket és jó egészséget kívánok mindenkinek!



2012. szept. 4. 20:30
 1/1 anonim válasza:

Helló


Én a talpmasszázst ajánlom. Csak azért mondom, mert nekem is volt probléma a talpammal elmentem egy masszőrhöz és kellemes meglepetésemre elmúlt a bajom. A legjobb persze ha egy szakira bízza az ember a lábát. Feltéve ha nem csiklik nagyon, mert ha igen akkor orvos meg kell állapítsa, annak alapján, hogy a talp melyik pontja fáj, mi a baj, mert szervi probléma is lehet.

2012. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!