Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha benőtt a fülbeva...

Mit tegyek ha benőtt a fülbevalóm a fülembe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 06:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam várni, igy utánna jártam a dolgoknak, mert már nem volt más választásom. Így most én szeretném megosztani a tapasztalataimat, ha esetleg valaki ilyen gonddal küzd. A legfontosabb, hogy az én fülemet lőtték (nem piercinges, hanem kozmetikus) és azt tanácsolta, hogy kezeljem alkoholal, valamint forgassam, hogy ne nőljön be. A piercinges nagyon dühös volt, okkal, hiszen elmondta ez az a két dolog amit nem szabad tenni. Mivel az alkohol elégeti a hámsejteket, valamint a forgatás olyan, mintha ujra és ujra lekaparnánk a sebet. Csak betadine-el szabad kezelni. A tanácsom tehát az, hogy tanuljatok a hibámból, és ha mégis ugy adódik, hogy bedagadna, és eltünne a fületekben a fülbevaló, azonnal menjetek el egy megbízható piercingeshez, és ő segít nektek. Érzéstelenítő nélkül, fájdalom mentesen szedte ki a fülbevalómat. Remélem tudtam segíteni, és nem utolsó sorban nagy köszönetemet fejezem ki a piercinges fiúnak, aki segített orvosolni a problémát.
2009. júl. 28. 11:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor inkább sebészet ambulanciára kéne menni...
2009. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze az is megfelelő módszer, de úgy gondolom egy piercinges nagyobb tapasztalattal rendelkezik, aki nap, az orvos szakmai segítségével szemben. Én csak segíteni szerettem volna, egy lehetőséget adni, remélem valamilyen szinten hasznos volt, ha csak 1 embernek is, akkor azt hiszem már megérte...
2009. aug. 1. 12:05
 4/4 anonim válasza:
nekem is benőtt még 2-3 éve nagyon ronda volt.kicsit fájt is,meg gennyezett néha,de magától rendbejött,igaz vagy másfél-2 évig bennevolt nem mertem elmenni vele orvoshoz..
2009. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!