Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem baj, ha ilyen idősen...

Nem baj, ha ilyen idősen tudok Klórt, foszgént szalmiákszeszt készíteni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok

2012. aug. 31. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Akik úgy gondolják , hogy ehez fiatal vagyok legyen szíves inkább mást basztason ezzel .
2012. aug. 31. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bajnak nem baj, csak életveszélyes.
2012. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem , és tudom , már kisebb balesetem , volt, igaz nem pont ezekkel az anyagokkal , de már volt .
2012. aug. 31. 16:19
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló , tudom , hogy sok kísérlet elég veszélyes , de épp egy vegyvédelmi ruhán dolgozok , a lényeg már megvan .

A tisztelt második válaszoló , pedig feltételezésem szerint egy lázadozó kamasz , vagy egy nagyjából velem egyidős ember , aki nem hajlandó elfogadni azt , hogy nála okosabb és nyugodtabb természetű ember is létezik . Az is lehet , hogy egy felnőtt aki épp a sport iránt érdeklődik , és nem képes felfogni , hogy nem csak sportoló alkatú fiúk/nők élnek és mondjuk fiú vagyok . De semmi baj , az iskolában számtalanszor érnek hasonló kritikák/beszólások amelyek az irigykedésben gyökereznek . Kérem az ilyen emberek inkább ne válaszoljanak .

2012. aug. 31. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
De, baj.
2012. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért baj ?
2012. aug. 31. 22:06
 7/10 anonim válasza:

Hello.

Én is ilyen vok.

Bár csak 13 évesen tudtam előállítani őket, de fejből 9 évesen tudtam a vegyjeleket.

Engem is basztattak ilyenekkel.

14/F

2012. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Hol laksz ?
2012. szept. 4. 17:48
 9/10 anonim válasza:
Sződligeten.
2012. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, ahogy írták és tényleg veszélyes. Én is imádom a kémiát. De miért pont ezeket az anyagokat kérdezted :-P Nem tudom, hogy milyen mértékben vagy tisztában a veszéllyel. És a szalmiákszesz készítést miért olyan nagy cucc? Vagy te állítod elő az ammóniát (NH3)??


Ha az ammóniát te szintetizálod akkor bravo, de ha ammóniát oldasz vízbe akkor nem nagy cucc XD sry, de igaz


Lehet nem ugyan arra gondolunk. A szalmiákszesz az ammónia vizes oldata, amely lúgos, és nyilván folyadék.


Ha egy fehér füstről beszélünk az az ammónium-klorid (NH4Cl) Írj nyugodtan privátba ha kémiával kapcsolatba BÁRMI kérdésed van.

2012. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!