Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leborotváltam a mellszőrömet...

Leborotváltam a mellszőrömet mert zavart egy kicsit, de most megjelentek ilyen pattanások. Hogy tüntessem el őket, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ja és mégegy kérdés az arcom baloldalán van egy vágás vagy karmolásnyom, nemis tudom már hogy mi, van olyan krém amivel ellehet tüntetni?
2012. aug. 28. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

nyilván férfi vagy, ha a mellszőrzetedet borotváltad le, ebben nincs sok tapasztalatom, de én a lábamat borotválom, és néha, nem minden epilálás során de kijönnek azok a kis piros pöttyök. elméletileg, ha borotválás során rendesen bekrémezed, vagy borotvahab, zselé, tusfürdő stb-t kensz rá jó vastagon akkor nem jönnek ki a pöttyök, amúgy azok begyulladt szőrtüszők, van amelyik durvábban begyulladt van amelyik csak kissé. Na szóval én hintőporral szoktam "bekenni" és az leszárítja, pár napig használd rá. De azért várd meg más tanácsát is, de nálam az használ!

A pöttyöket ne vakard, mert kisebesedik, és sebes lesz, aminek a helye sokáig megmarad!


A másik: az arcodon a vágás friss? Én ezt szoktam használni:

[link]

ja és ez a gél is jó a begyulladt szőrtüszőkre. van spray változat is, de szerintem a gél jobb.

21/L

2012. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen férfi vagyok köszönöm a segítségedet az eddigiekben, a vágás az nem friss régi igazából de nemolyan kidudorodó heg vagy mi amiket mindenhol mutatnak inkább egy csík.
2012. aug. 28. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

a sebet ha régi igazából nem tudom hogyan lehetne eltűnteni, esetleg alapozóval. de ne aggódj a csajok buknak a sebhelyes pasikra!

még valami, egy férfi akkor férfias ha szőrös, és ez így van rendjén, inkább legyél szőrös mint, hogy a piros pöttyök eltűntetésével szöszmötölj!

az első voltam!

2012. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszod :)
2012. aug. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!