Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek gerincsérvem van...

Szerintetek gerincsérvem van vagy más? Milyen kezelést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tünetek:Másfél hónapja élesen belenyilaló, szúró fájdalmat érzek deréktájból kiindulva egészen a jobb lábamon végig, de néha a balon is. Továbbá elég sokszor zsibbad a jobb lábam valamint a derék tájon folyamatos nyomás érzetet tapasztalok, ami néha elég kellemetlen. Hajoláskor mintha valami megfeszülne a derekamba. Jelenleg fájdalomcsillapítóként Donalgin-t, izomlazítónak pedig Miderizone-t szedek, ami valamennyire csillapítja a fájdalmakat. Ha direkt keményre fekszek hanyatt, akkor az fájdalmas, de ha simán ágyon, az jól esik. Úszás közben kimondottan nem érzem a fájdalmat.

2012. aug. 27. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

"milyen kezelest ajanlotok?"

Ezt kitol kerdezed? TAnacsolnam, hogy orvosnak kell elmondanod a tuneteidet, es kerj rontgent, ahol kifog derulni ennek a fajdalomnak az oka is, aztan leeht kezelni.

A gerincnek a problemaja, s nem valoszinu, hogy serv lenne, tobb oka is lehet!

2012. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem orvost kérdezz meg, és majd ő ajánl kezelést.
2012. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezelést csak orvos ajánlhat, nem az erre az oldalra írók!!!
2012. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is mielőbb fordulj orvoshoz. Nagyon tipikus gerincsérves tünetek. Nekem is van kettő. Én megúsztam műtét nélkül, s azóta lelkes híve vagyok a műtét elkerülésének. Persze nem mindig elkerülhető, csak az esetek 95 %-ban. De azért az nem rossz arány:)
2012. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszaitokat.

Voltam orvosnál, Ő írta fel ezeket a gyógyszereket aztán beutalt az ortopédiára, ahol az orvos elküldött röntgenre, de a felvételen nem látott semmi komoly elváltozást a gerincemen, amitől ilyen panaszaim lennének. Azt tudom, hogy a röntgen a gerincsérvet nem mutatja ki.

2012. aug. 29. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszadónak van igaza! Te itt el hiszed amit irkálnak? Orvost kérdezd nem itt!!!
2016. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon okos orvos lehetett !! Neki tudni kéne h a RTG nem muatatja ki csak az MR.
2016. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt aztán már marhára tudják hogy neked gerincsérved van. Mért nem orvost kérdezel?
2016. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!