Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fülem! Mit...

Nagyon fáj a fülem! Mit tudnák vele tenni, hogy nagyon hamar meggyógyuljon?

Figyelt kérdés

Már 4. napja,hogy fáj a fülem.de tegnap kezdett el igazán fájni.addig nemigazán foglalkoztam vele.

Ezzel a gond csak annyi,hogy holnap megyünk nyaralni,és nem mehetek vízbe,ha nem gyógyul meg.


2009. júl. 25. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb lett volna, ha elmész ebben a négy napban orvoshoz. Egy nap alatt nem fog helyrejönni, de meg lehet próbálni vagy kövirózsa cseppet venni gyógynövényboltban, illetve gyógyszertárban lehet cseppet kapni fülfájásra. Miután csepegtettél a füledbe, steril vattával be kellene dugni.
2009. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már 4 napja fáj, akkor ne is menj vízbe. Ahogy az előttem szóló írta, ha elmentél volna dokihoz, lehet, hogy már túl lennél rajta. Én a dokinál most sem tudok jobb ötletet, a fül nagyon mocsok tud lenni, ha nem figyelsz rá, nekem szúrták fel vagy húszszor, azt nem kívánom senkinek.
2009. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám régen mindig sót melegített rá, amitől magától kitisztult, és így egyszer sem kellett felszúrni, pedig az orvosok többször is javasolták.

Melegíts meg egy fél kiló sót egy fazékban. Amikor már elég meleg tedd bele egy régi kispárnahuzatba, vagy valami hasonlóba, az elején tekerd be törölközőbe és úgy feküdj rá. Arra ügyelj, hogy mindig csak olyan meleg legyen a fülednek ami még kellemes. Ahogy hül ki a só folyamatosan lehet a törölközőből kibontani. Nekem ez mindig beválik. Mielőbbi gyógyulást!

2009. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!a sós módszert már kipróbáltuk:DFélig már jó is:)
2009. júl. 25. 10:10
 5/5 A kérdező kommentje:
ma meggyertyáztuk:D(fülgyertya)És jó.még mindig fáj.De már csak 1 helyen.Valami dög megcsípett ott.A többi meg fájt:S
2009. júl. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!