Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetoválás ha? Bőrprobléma

Tetoválás ha? Bőrprobléma

Figyelt kérdés
eddig sose volt probémám azzal ha valami seb keletkezett a kezemen. most fél éve egyszerűen akárhogy karmol meg a macskám,megmarad a kezemen. eddig sose volt ez. anya azt mondta,hogy emiatt nem lehet tetoválsám,mert hogy valami bajom van.ez igaz? vagy csak igy akar elrettenteni??

2012. aug. 23. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A macskakarmolás az speciális eset, mert sok kórokozó van a karmán, az mindenkinek sokkal lassabban gyógyul, mint egy sima vágás. (amúgy Bepanthen plus jó rá)

Ha tartasz a tetkótól, csináltassál próbát, mondjuk egy picike tetkót, akár a tervezett egy darabját, ami csak egy centis. Aztán egy hónap alatt kiderül, hogyan is gyógyul.

2012. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:
Látni kellene. Ha csak arról van szó, hogy hegesen gyógyulsz, az nem valószínű, hogy probléma, de szerintem menj be egy (megbízható, normális) tetoválószalonba és mutasd meg egy tapasztalt tetoválónak a bőrödet, ő majd megmondja, lehet-e.
2012. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. én sem értem mi ez,eddig semmi bajom nem volt a karmolásokkal,erre most mindegyik helyén marad csík.azt mondta anya hoyg apának is ilyen a bőre,és hogy ha csinálok tetkót akk piros lesz,vagy nem is emlékszem már mit mondott. de mindenképp érdeklődök akkor! :)
2012. aug. 23. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!