Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi jöhetett ki az orromból?...

Mi jöhetett ki az orromból? Por vagy valami anyag?

Figyelt kérdés

Nem vagyok allergiás,vagy megfázva,csak néha szoktam orrot fújni hogy tiszta legyen az orrom.A napokban amikor orrot fújtam szürke foltok voltak a zsebkendőn és szürke darabok jöttek ki.

Lehet hogy valami por volt vagy lerakódás?Az összes családtagom dohányzik,én nem,lehet hogy beszívtam és azt fújtam ki?

Vagy az autók füstje az utcáról?Lehet hogy butaságokat magyarázok,de nem tudom elképzelni mi lehet ez az anyag amit kifújok,szóval mindent ami eszembe jutott elmondtam :D.

Mi lehetett?

16/L



2012. aug. 18. 03:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltál valami koszos helyen? Én ha a telken dolgozok egész nap (füvet nyírok, földet ások, satöbbi), vagy mondjuk sokáig quadozok földes pályàn akkor lerakódik annyi kosz az orromban, hogy utána elég érdekes színű a zsepi.
2012. aug. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyám, apám, tesóm cigizik és nekem nem szokott.

Csak akkor ha fúj a szél nagyon és por van, vagy amiket az előző írt.

15/L

2012. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat.

Valószínű hogy kosz/por lehetett,mert én is megfordulok koszos helyeken,de ez elég ijesztő volt.

2012. aug. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!