Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Ezek betegsé...

Mi lehet a bajom? Ezek betegség jelei? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

azt figyeltem meg, hogy siras vagy idegesség közben és utána nagyon fáj a fejem, és sokkal jobban fog az agyam. pl.: mindenféle geometriai alakzatokat fedezekfel bizonyos tárgyaknál, az égbolton. sokkal jobban megy a tanulás, és ilyenkor csak úgy ömlenek belölem a szavak, percek alatt megírok egy verset.

kb. féléve nagyon aluszékony vagyok, egésznap tudnék aludni.. hamar elfáradok mindentöl.

az orrom is gyakran vérzik, csak úgy magától, tehát nem fújom erösen vagy ilyesmi.. nem folyik sok csak egy-két csepp a bal orrlyukamból.

ez valami betegség jele? forduljak orvoshoz?

16/L


2012. aug. 8. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami baj van, mindig az orvos a legjobb megoldás! Inkább feleslegesen menj el, minthogy bármi baj legyen! Remélem nem is lesz soha semmi bajod! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm! :)
2012. aug. 9. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Minden jót kívánok Neked! :) Első voltam.
2012. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!