Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használjak, hogy ne...

Mit használjak, hogy ne legyen ennyire zsíros az arcom? Lemosó, tonik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én e hagyományos,nem folyékony szappanra esküszöm.Reggel,és este mindig,de ha napközben nagyon izzadok akkor is megmosom vele.Nekem a kamillás,és a baba vált be.
2009. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
énsem használok semmiféle lemosót meg tonikot, mert megjártam velük. normál bőröm volt, használtam normál bőrre valót, erre kiszáradt, majd szárazbőrre valót, erre olyan zsíros lettem h ihajjj...majd elkezdtem semmitsem használni, és visszaállt minden normálra. egyébként én egy illat, szionezék és tartósítószermentes tusfürdővel mosom az arcom. és ennyi. és néha gőzölgök kamillás víz felett, majd felkenek egy hidratálót. sztem ez nekedis beválna, mert a kamilla szárít, és a pattanásokra isd jó, mer gyulladáscsökkentő.
2009. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!