Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jellegű ízületi fájdalm...

Milyen jellegű ízületi fájdalmakkal nem mehet az ember edzőterembe?

Figyelt kérdés
Ciki vagy sem, hazudtam. Azt mondtam, azért nem járok edzeni átmenetileg, mert ízületi fájdalmaim vannak. Valójában egyelőre nincs pénzem rá, mert leépítettek a cégnél 8 helyett 4 órába. Viszont az edzőterem kemény tízezreket fizettet velem, ha nem orvosi indokkal függesztem fel az edzéseket (aláírtam valami hülye egy éves szerződést még télen). Szóval szereztem egy papírt is a dokitól, hogy nem végezhetek efféle mozgást, de mást nem írt rá. Amikor beviszem az edzőterembe a papírt, biztos részletesen ki fognak kérdezni, már telefonban is faggattak. Mit mondjak, hogy hiteles legyek?
2012. aug. 7. 07:25
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Nem kell ezt túllihegni. Elmondod, hogy megfájdultak az Ízületeid és orvoshoz fordultál, azt mondta, hogy amíg gyulladásban vannak, nem terhelheted és kész.
2012. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha átmeneti a dolog és szeretnél még itt edzeni, akkor mindenképp olyat találj ki, ami gyógyítható:)

Artritist, rheumát ne mondj, az problémás:D

Porcleválás pl 100%osan gyógyul, de sokáig nem terhelhető az ízület. Izomszakadás, ha kemény fizikai munkát végzel, de ez elég ritka és van látható jele.

Porckopás, stb.

Amúgy meg a kezedben az orvosi papír, nincs joguk megkérdőjelezni a hitelességét.

2012. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!