Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is volt hasonló problém...

Másnak is volt hasonló problémája? Ez valami betegség, pszichés oka van, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy - bár tudom, ez így hülyén hangzik, de nem tudom, hogy lehetne másképp megfogalmazni - el van tolódva a hőérzékelési tartományom. A hideget eszméletlenül jól bírom, 0 fokban, hóesésben, amikor mások már kabátot vesznek, én jól elvagyok egy szál pólóban. Egyszer komolyan kipróbáltam, télen esti zuhany után vizes testtel, egy szál törölközőben kiültem a hóba. A hőmérő -8°C-t mutatott, én pedig még csak nem is dideregtem, és még csak meg se fáztam vagy tüdőgyulladásom sem lett (ilyen betegség soha nem is ért még amúgy). Fázni csak -15 fok alatt szoktam, vagy ha nagyon fúj a jeges szél.

Másrészről viszont kikészülök a nyári melegben. 25 fok felett már rossz a közérzetem a napon, 30 felett pedig rosszul leszek, ha sokáig vagyok kint. Szédülök, fáj a fejem, az egekbe szökik a vérnyomásom.

Mióta az eszemet tudom, így vagyok vele, és nem tudom, mitől lehet? Más is van így vele, vagy hallott már ilyenről?


2012. aug. 4. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!