Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SZerintetek szivbeteg vagyok?

SZerintetek szivbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik este neztem egy horrort s nagyon megijedtem s ekkor furcsa dolgot muvelt a szivem,a ritmuszavarhoz hasonlo tunet ugyereztem hogy leall a szivem majd 1-2 masodpercen belul orult tempoban kezdett verni.Ez furcsa mert nemreg voltam orvosnal de azt mondta,hogy minden ok,semmi problema nincs a szivemmel.

2012. aug. 4. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A horrort mindenesetre ezután kihagynám az életemből. Miért kellett orvoshoz fordulni korábban, volt valamilyen panaszod, gondolom, akkor pedig lehet, hogy részletesebb, komolyabb kivizsgálást kéne kérni egy szívcentrumban, kardiológián. Erre a háziorvostól kell beutalót kérni, elmondva a felmerült problémát. Szerintem járj utána, ne hagyd annyiban.
2012. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!