Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy állhatnék úgy mérlegre,...

Hogy állhatnék úgy mérlegre, hogy 4 kg-mal többet mutasson?

Figyelt kérdés
Anyumék azt hiszik beteg vagyok, és ha 58 kgos vagyok elhiszik hogy nem...de én csak 54 vagyok..bikiniben kell mérlegre állnom,hogy tehetném magam súlyosabbá?nagyon fontos légyszives? ha megiszok 4 l vizet egyszerre annak lehetnek következményei? 22/L
2012. aug. 4. 10:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
basszus, de miért pont 58-nak kell lenned???
2012. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
38%
ja, igyál sok fizet, ne menj előtte sokáig wc-re... ha ez segít
2012. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván okuk van rá. Hány centi vagy?


Mellesleg ha megiszol négy liter vizet, simán belehalhatsz, mert kiszakadhat a gyomrod.


Egy oldalon egy bulimiás lány azért halt meg, mert öt liternyi cuccot bezsúfolt a gyomrába falásroham alatt, és mielőtt elkezdhette volna kihányni, szétrepedt a gyomra.

2012. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
az a baj ha 4 l vizet megiszok,akkor vizmérgezést is kaphatok, esetleg izotóniás viz? v tej?
2012. aug. 4. 10:48
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
anorexiás voltál és félnek hogy visszaestél.Csak erre tudok gondolni mert egy 22 éves lányt normál esetben nem méregetnek a szülei és nem mondják meg hogy hány kg nak kell lennie.Hány cm vagy egyébként.
2012. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
cm?tuti baj van veled ha ezen töröd a fejed hogy megigyál 4l valamit Biztos hogy 22 éves vagy?Nagyon gyerekes amit csinálsz!
2012. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudsz egyszerre ennyit meginni, szerintem nem fér bele a gyomrodba. Meg amúgy is a gyomor lassabban ürül ki, mint ahogy megtelik, tehát ki fogod hányni.

A legegyszerűbb az lenne, ha nem foglalkoznál a szüleid hülyeségével.

2012. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Annyi vizet meg ne igyál! Vagy kihányod, vagy megrepedhet a gyomorfalad, hólyagod! Állj be a zuhany alá, ha vizes a hajad meg a bikini, az is van vagy fél kiló plusz.

Egyél valamit, vagy másfél liter folyadékot megihatsz rá!

Piszkáld el a mérleget, hátha nem veszik észre, hogy nem nulláról indul! Menj el WC-re mérlegelés előtt, de csak húzd le!

2012. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
75%
Nemtudom h nálatok mien mérleg van,de a mienkén át lehet állítani h honnan kezdje el a számolást pl. beállítod h +4kg és akk onnantól számolja rá a te súlyod.
2012. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudod manipulálni a mérleget? Nekünk van még egy régi fajta szobamérlegünk is, amit mindig nullára kell állítani, mielőtt ráállunk, hogy pontos értéket mutasson. Ha állítható és anyukád nem ellenőrzi mindig, állítsd 4-re és akkor 4 kg-mal többet fog mutatni.

De azért jobb, ha hallgatsz az anyukádra és nem koplalod betegre magad. Annak hosszú távú hatásai lehetnek. Vigyázz magadra. Üdv

2012. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!