Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas lehetek még?

Milyen magas lehetek még?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nem szeretnék olyan magas lenni mint a szüleim. Anyukám 176 és apukám 174, a bátyám már 179 is, de ha a másik oldalról nézzük a nagymamám csak 157 centi, és én most 165 vagyok.

2012. aug. 3. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

14 éves korod körül meg fogsz állni a növésben,szerintem 170 tuti leszel,de simán lehet az majd 174 is..


én 172 vagyok,és nagyon elégedett vagyok vele.:)

12 évesen pedig 167 voltam.



16/L

2012. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát ha 12 évesen 165 cm vagy, akkor az már biztos, hogy nem a mamád méreteit örökölted.

Ne parázz a magasságod miatt. Ennyi idősen én is kb ekkora voltam, majd 182-ig meg sem álltam. Utáltam, mert minden fiú kisebb volt nálam. (ki akartam műttetni 10 cm-t a sípcsontomból :D:D:D)

Viszont amikor már betöltöttem a 20-at, imádtam a magasságom. A hosszú combokkal a férfiak 80%-át meg lehet fogni. Na ez vonatkozik rád, ha lány vagy.

Viszont ha fiú, akkor se keseredj el, mert egy kigyúrt 180 cm-es pasi a lányok álma!

32/L

2012. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2. vagyok!

Bocsi, de most vettem észre, hogy lány vagy!!!!

2012. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!