Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden nap azzal kelek azzal...

Minden nap azzal kelek azzal fekszem a mai nap volt az utolsó csak még egy cérna szál van ami nem szakad el és akkor az a nap lesz biztos az utolsó! Hogy itélitek meg ha valaki feladja?

Figyelt kérdés
Csak azt a hülyeséget ne irjátok hogy gyáva mert kiváncsi lennék azért 10 emberból hány vetne véget az életének bármikor.Mert én már végleg feladtam ugyhogy ármikor megtudnám tenni csak amig az idös szüleim élnek nem tehetem.Ha mennek akkor már lehet!

2012. aug. 3. 14:22
 1/8 A kérdező kommentje:
1 nap múlva 30/f
2012. aug. 3. 14:24
 2/8 anonim ***** válasza:
én ma adom fel...
2012. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem szabad feladni. Még én sem tennék ilyet, pedig meglenne rá az okom, mert egy csődtömeg vagyok. Figyelj, gondolj arra, hogy ennél rosszabb már úgy sem lehet, ettől csak jobb jöhet. Engem érdekelne, hogy miért akarod feladni. Ha akarod nekem leírhatod! 27/N
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok nem olvastam végig szóval nem az életem adom fel csak elszakítom a cérnát...
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14:36 Te is feladod? Ezt hogy érted?
2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez erős depi. Inkább azon agyalj, hogy tudsz belőle kimászni. Már jócskán néhányezren felüli e témában a tanácsok száma a GYK-ben. És a Google is eligazít.
2012. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd még, itt se foglalkozik veled senki,szüleid még inkább elvannak nélküled, minthogy lelkibeteg önmagát sajnáltató fiukat is terelgesség.
2012. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg, mert lehet hogy akkor "osztályt ismételsz".Újra visszakerülsz , hogy megoldd azokat a feladatokat, amiket most nem akartál.Lehet, hogy ez nem igaz.De ha mégis, akkor nagy szívás!
2012. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!