Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vitaminhiány ellen mit egyek?...

Vitaminhiány ellen mit egyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt mondta egyik ismerősöm, hogy az állandó fáradtságomnak, rosszkedvemnek stb. köze lehet vitaminhiányhoz is. Mit egyek, amiben sok vitamin van? Melyik gyümölcsben van a legtöbb?

(Lehet, hogy értelmetlen a kérdésem, de gondoltam, azért megkérdezem..)


2012. aug. 3. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mg B6 4-5 napig, aztán Ca 2-3 napig. Aztán megint magnézium. Egyszerre ne, mert a kettő semlegesíti egymás hatását.


Gyümölcsben mindenikben van vitamin. A diótól a szilváig

2012. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Valóban, nyugodtan egyél mindenféle gyümölcsöt-zöldséget dögivel. Továbbá enerváltságot, rosszkedvet nem csak a hiány, hanem a helytelen étel bevitel is okoz. (Nem is hinnéd, mennyire!) Ergo próbáld ki a következőt: hagyd el fél évre a burgonyát, rizst, hüvelyeseket, gabonaféléket(!), tejtermékeket(!). Elsőre radikálisnak hallatszik, de könnyen követhető. Hallottál már a paleolit táplálkozásról? (Ha nem, nézz utána. Érdemi cáfolat még nem született rá.) Ha nem írják annyian, (többek között ezen az oldalon is egy kérdésemre) hogy milyen javulásokat észleltek, illetve én nem tapasztalom magamon, akkor nem hiszem el. Adok egy linket: www.tenyek-tevhitek.hu Pl. a gyógyulások rovatot tudom ajánlani. Ha tudsz angolul, még jobb, ilyen téren sokkal több a publikáció.
2012. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcsöt és zöldséget egyél!
2012. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a "zöld kéz"! :)

2012. aug. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!