Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy elvakarás - probléma...

Anyajegy elvakarás - probléma lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szúnyog megcsípett a nyakamnál, mind tudjuk, hogy milyen kellemetlen, elkezdtem vakarni, de van ott egy kis anyajegyem, ami nem emelkedik ki, szóval észre sem vettem, hogy véletlenül abba is vakartam. Csak később láttam, hogy egy kicsit véres, nem fáj, de félek... Lehet ebből baj, hogy kicsit belekaptam? A bőrgyógyász majd csak hétfőn rendel újra... Rettegek, hogy addig valami nagy baj lesz!

2012. aug. 3. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hétfőn menj el a bőrgyógyászhoz, de ne pánikolj addig se. Ha bármilyen probléma is keletkezne ebből, nem 3 nap alatt jön elő. Szerintem nem lesz semmi baj, én is kaptam már bele anyajegybe, és nekem nagyon sok van. Ne aggódj, nagyon korai még.

Pénteken nincs bőrgyógyász rendelés? Esetleg egy másik sztk-ban?

2012. aug. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg bőrgyógyásznak!
2012. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért pánikolok, mert tavaly vettek le egyet, aminek a hege nem gyógyul be.

Régebben kaptam már bele, az vérzett csúnyán, de nem lett vele semmi.

2012. aug. 4. 02:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!