Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már nem bírom így tovább!...

Már nem bírom így tovább! Valaki tud segíteni tanácsokkal?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok és minden nap izzadok mint az állat . Legtöbszös akkor is ha nincs az a meleg . Már nem bírom ezt igy . Szégyelem mapam emmiat .
2012. aug. 3. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Patikákban lehet kapni különb féle izzadásgátló szereket, próbálkozz meg azzal.
2012. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehet sok sót eszel és így távozik a szervezetedből.
2012. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Ráadásul még lány is vagyok, így elképzelheted milyen lehet... :/

Én fürdés után szoktam használni a Naturland Solutio Antisudorica nevű löttyöt, amit egy vattával kenek fel a hónaljamra.

Meg szoktam használni indulás előtt, mint dezodorként a BodyMed Izzadás gátló-t (, a dezodor illatot meg parfümmel helyettesítem :D).

Szerintem te is tapasztaltad, legalábbis én igen, hogy az úgymond izzadásgátló dezodorok semmit sem érnek...

Igazság szerint ezektől nem fog teljesen elmúlni az izzadásod, de legalább normalizálódni fog valamennyire.

De van egy tuti megoldás, amit csak hosszú ujjú pólóban tudod megcsinálni, hogy a pólód hónalj részébe úgymond 'hónaljvédőt' ragasztasz. Szó szerint nagyon hasonlít egy betétre... xD

Remélem ezzel tudtam segíteni, de ha ezen az oldalon beírod az 'izzadás, izzad' szót, akkor egy csomó tanácsot fogsz találni! :)

14/l

2012. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönem szépen mindenkinek :) a 3.válaszónak meg sok sikert hogy ez változzon ;)
2012. aug. 3. 01:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A "betegség" neve hiperhidrózis.

[link]

2012. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki a solutio antisudorica-t hátha beválik és nem drága
2012. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!