Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha két napig nem sportolok,...

Ha két napig nem sportolok, el kezd fájni a térdem. Miért?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel sportolok 2-3 órát (aggresszív görkori), viszont ha kihagyok két napot a következő alkalommal fáj a térdem, nem csak miközben csinálom hanem járásnál is. 1 nap még oké, de 2 már nem. Mitől lehet, hogy lehetne megszüntetni? Lesz olyan főleg év közben ha suli lesz, hogy ki kell hagyjak két napot. Hogy lehetne valahogy megelőzni a fájdalmat?

2012. aug. 2. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ki nem?
2012. aug. 2. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkét térded fáj vagy csak az egyik?

Én is görkorizok és kézilabdázok,nekem csak az egyik térdem vacakol,nem csak fáj,hanem érdekesen ropog minden hajlításnál.

Proenzi3 krémet vett most anyum,elvileg ez segít.A ropogás megmaradt,de a fájdalom nagyjából elmúlt.

Lehet neked is ki kéne próbálni,vagy dokihoz menni.

2012. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő fáj. De az az érdekes, hogy miközben csinálom sosem fáj, meg amúgy sem. Csakis kizárólag akkor jön elő a fájdalom ha két napja már nem csináltam.
2012. aug. 2. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még ilyenről.

Lehet igényli a térded a mozgást. :D

2012. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az is lehet nem melegíted be előtte, és izomláztól szúr....

Ha ez sokáig fenn áll, ajánlom, hogy orvos lássa, mert lehet hogy hirtelen nőttél, és semmi baj, de porccal is lehet probléma...(tudom még ajánlani a porcerősítő tabletta/pezsgőtablettákat, rontani nem tud a helyzeten egyik sem)

2012. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig alaposan bemelegítek! Lehet tényleg orvos lesz. 2-3 hónapja voltam orvosnál mert fájt a térdem, de csak annyit mondott hogy tornáztatnom kell és semmi baj nincs vele.
2012. aug. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!