Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon fáj?

Mit csináljak ha nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2 hete egy kicsit többet ittunk a haverjaimmal és valahogy beleállt 1 kés a combomba de nem emlékszünk semmire. 2 másik gyerek azt mondta hogy magamnak csináltam és elkezdtem kihúzni de nem engedték és orvoshoz vittek. Egy kicsit már jobb volt de valamiért megint elkezdett qvára fájni. Már megettem 50 kiló fájdalomcsillapítót és többet nem merek bevenni. Tudok valamit csinálni?
2012. aug. 2. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért nemmész orvoshoz?

Ne mozogj ha nem muszáj és valami hatásosabb gyógyszert szedjél. Egyébként még fájni fog egy darabig. Beteg vagy... :D

Hány éves vagy ha megkérdezhetem?

2012. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tudsz. Kötözz rá paradicsomot.
2012. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem mert nem akarok orvoshoz menni. Eddig se ugráltam.. :D

21/F

2012. aug. 2. 23:32
 4/18 anonim ***** válasza:
Aki hülye haljon meg...
2012. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aha de még nem akarok.
2012. aug. 3. 14:01
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha már jobb volt és most nagyon fáj, akkor sürgősen menj orvoshoz, mert lehet, hogy elfertőződött, arra pedig rámehet a lábad. Hagyd abba a gyógyszerszedést, mert a gyomrod is kikészül és mielőbb látogass meg egy sebészt.
2012. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Remélem levágják a lábad..
2012. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Remélem levágják a fejed
2012. aug. 5. 00:45
 9/18 anonim ***** válasza:
mikor először olvastam ítélkeztem, de aztán a hülye commenteket láttam meg, aztán elmúlt a dolog. szóval. a kérdésem az hogy hány cm mélye ment be a kés? ha vérzett(nyilván) akkor hogy ürült a vér stb?
2012. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kb 6-7 centi
2012. aug. 7. 11:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!