Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet gomba, vagy egyszerű...

Ez lehet gomba, vagy egyszerű kiszáradás lábon?

Figyelt kérdés

Szoktam hordani( bár mostanában kihajigálom ha találkozom velük) kinai zoknit, amik után eléggé bepálik a lábam... de egy-két nap elteltével minden oké, csak ha megint azokat kell hordanom újra jelentkezik... de mondom, már kidobáltam...


Viszont kb egy v két hete nem múlik el a lábamról. TEgyük hozzá hogy Németországban vagyok, és nem bírom ezt a vizet. Totál kiszárad tőle a bőröm...


A talpamon is ilyen. Száraz nagy foltokban akaródzik hámlani, de mivel száraz, ezért az istenért nem lehet megfogni. NEM VISZKET, NEM VÁLADÉKOZIK, NEM BÜDÖS. Egyszerűen hámlik.


Ez mi lehet? Elkezdtem kenegetni niveával (no nem rendszeresen mert pöppet feledékeny csajszi vagyok) avval egészen jól néz ki.


Ismétlem nem viszket, és nem büdös a lábam!


2012. aug. 1. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sarkam ilyen, de csak az egyik lábamon, pedig mindkét lábamra kínais zoknit húzok. Látványra olyan, mint a penészes sajt. :) Enyém sem büdös. Minden nap reszelem a hagyományos sarokreszelővel, mert úgy tűnik csak az vált be! Tudod, ami olyan kő állagú. Próbáltam már minden krémet, köztük a szarvas faggyút,volt drága, volt olcsó krém, semmi nem jött be.
2012. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetséges, hogy csak kiszáradt, mert írtad is, hogy nem bírod azt a vizet és a gombától pedig általában viszket és büdös a láb, de azt írod, hogy Nálad ez sincs jelen. Szerintem csak kiszáradt. ...de azért nem árt vigyázni, mert olyan gomba is van, ami nem viszket. Szóval a legbiztosabb, ha megkérdezel egy dokit, de most hirtelen a száradás mellett van a voksom, mert írtad, hogy nem bírja a bőröd azt a vizet.

2012. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

okés, jó... én is csak kiszáradásra gyanakodtam, de akkor is idegesítő.. nekem a sarkammal nincs bajom... ez rendesen ott van, ahol a gomba szokott lenni, ezért is vagyok megszeppenve, de nem viszket...


de ha elkezdem vakargatni, természetesen rohadt jól esik vakaródzni :D

2012. aug. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!