Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet valami tüdőbetegség...

Ez lehet valami tüdőbetegség kialakulásának jele?

Figyelt kérdés

Tudjátok, van az az érzés, ami általában akkor jön elő, ha az ember teljes erejéből mondjuk fut, és csak kapkodja a levegőt, már alig bírja, de fut, mert mondjuk el kell érnie a vonatot, teljesen erején felül teljesít, de végül eléri, leül, és csak liheg, liheg, amíg ki nem piheni kissé magát.

Na e lihegés közben az egész tüdő olyan feszülő vagy szorító, vagy nem is tudom milyen érzést ad...

Megvan mire gondolok?!


Ilyet éreztem a tüdőmben tegnap reggel felkelés után vagy egy egész délelőttön keresztül. De teljesen nyugalmi helyzetben, nem szaladtam, semmi.

Mi okozhatta???



2012. júl. 30. 17:51
 1/1 anonim válasza:
Velem is volt ilyen pár éve. Nehezen kaptam a levegőt és kis séta után is hamar fájni kezdett a tüdőm. El is mentem vele dokihoz és asztma spray-t kaptam. Pár napon belül pedig nem volt semmi panaszom. Azóta egyszer se jelentkeztek újra nálam ilyen tünetek. :)
2012. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!