Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ki kell vetetni a...

Lehet, hogy ki kell vetetni a manduláimat?

Figyelt kérdés

Az orr mandulám elég nagy és hát folyamatosan olyan érzés mintha kicsit be lenne dugulva az orrom de ez évek óta így van már egyszer ki is vették de visszanőtt :s . A torokmanduláim is duzzadtak és nagyon sokszor vagyok a torokmanduláimmal beteg (főleg télen), de újonnan fehér foltot vettem észre a torokmandulámon. Emellett néhány hónapja a hajam is elég brutálisan elkezdett hullani. Mit kéne csinálnom?

13/L



2012. júl. 28. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha felkeresel egy orvost. Ő tudja a legbiztosabban, hogy mit célszerű csinálni.
2012. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fül orr gégészet mindenképp.
2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Persze orvos,de kevés orvos tudja pl. hogy a nagy orr mandula beszédmegértési zavart okozhat (rontja a hallást), aminek következtében az ilyen gyerekek később kezdenek beszélni és gyakrabban beszédhibásak. Szerintem dobasd ki az egész cuccot. Persze, ha már beszéltél orvossal :-)
2012. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!