Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aloe Vera gélt hogyan tudnék...

Aloe Vera gélt hogyan tudnék házilag tartósítani?

Figyelt kérdés
Úgy tudom külsőleg is alkalmazható bőrproblémákra. A növényt a kertben tartom, de nincs időm mindig kimenni és kipréselni egy kis gélt. Ezért arra gondoltam hogy ha tartósítani tudnám, akkor egyszerre nagyobb mennyiségű gélt tarthatnék a házban.

2012. júl. 26. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kipréselni, mindig egy levelet vágsz le és azt elhasználod. Tartósítani nem ajánlott, különösen nem vegyszerekkel.
2012. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 delusion válasza:

Tényleg nem kell vele sokat bohóckodni, az ember levág egy méretesebb levelet és elhasználja. Nekem mondjuk pont több levelet kell levágni, mert elég kicsi a növény, de ez a lényegen nem változtat.


Én folyamatosan viszkettem mindenhol, alaposan bekentem magam, és nyilván viszketek még most is, de szerintem csillapította bőven...plusz én az illatát is szeretem. :)

2012. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam valahol, hogy milyen nehéz rendesen tartósítani, mert nagyon hamar elveszíti a gyógyhatásának a nagy részét. Én sem próbálkoznék inkább vele.
2012. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!