Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap előtt beütöttem az...

Tegnap előtt beütöttem az ajtó kilincsbe az alkarom, azóta ha behajlítom, vagy a hátamat akarom megfogni, nagyon fáj. Vagy ha sokáig tartom a kezem a levegőbe akkor is nagyon fáj. Mit üthettem meg ennyire? Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 12:12
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt mar ilyesmi. Eleg gyenge a konyokom,es hat egyik nap a suliban beutottem a konyokom a szekbe,es ott sirtam egesz nap :') En mondogattam mindenkinek hogy biztos , hogy eltort mert ugy faj,de senki sem hitte el.. Masnap anyuval bementem a korhazba,min.3 orat vartunk mire behivtak. Raadasul az orvos is egy nagy bunko volt,mert elkezdett ott dumalgatni,hogy ilyen kis semmiseg miatt minek kell idejonni,ugy sincs semmi baja. Aztan atmentunk egy masik korhazba,es hat ott megallapitottak , hogy el van torve.. Szoval ennyit a magyar egeszsegugyrol. Na de mindegy,nem is ez volt a kerdes,bocsi hogy igy elkalandoztam:D
2012. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na szoval,az a lenyeg hogy lehet a tied is eltort,vagy valami ilyesmi.. Szerintem menj el egy orvoshoz,semmit sem veszitesz vele. *elozo voltam:)*
2012. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!