Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogozás után méregtelenítés?

Drogozás után méregtelenítés?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi,hogy van-e valami módszer amivel kicsit méregteleníteni tudnék,régebben sokat drogoztam,már nem csinálok semmit,és szeretném egy kicsit helyrehozni a régen elba.zott dolgokat,valamit tudok tenni h mentsem az egészségem,vagy ezzel már végig együtt kel élni,hogy anno hülye voltam?
2012. júl. 25. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesen,sportolj valamit,és minden okés.Pl. egy 5napos méregtelenítéssel nem érsz semmit,ha ezt akartad kérdezni.A múltat megváltoztatni nem tudod,de innentől kezdve tehetsz az egészséged érdekében.
2012. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és javíthatok az egészségi állapotomon,azt hozzá teszem hogy ezekben az időkben is aktíven sportoltam,ami elég viccesen hangozhat de tényleg.
2012. júl. 25. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tartósabb életmódváltással elég sokat tehetsz az egészségedért. Sportolj táplálkozz egészségesebben. Esetleg bevállalhatsz néhány méregtelenítő kúrát időnként.
2012. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezer és egy módszer van. Kéne tudni, milyen testi panaszaid vannak, és milyen jellegű terápiákhoz érzel vonzódást. Alapvetően a májat kell regenerálni, de minden más szervet is, amire panaszod van.
2012. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
alapvetően semmilyen problémám nincs,csak félek hátha lesz
2012. júl. 25. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Van szerintem az összes táplálkozáskiegészítős cégnek erre programja. A Herbalife-nak van egy komplett májregeneráló kúrája, de azt csak egyszer lehet egy élet során megcsinálni, az Neked nem kell, akinek tropa a mája, haldoklik miatta, annak javasolják. Az FLP alap aloe vera géljét is eheted, az is méregtelenít. Bemehetsz egy bioboltba, ahol értenek is ahhoz, amiket árulnak, és akkor javasolnak Neked személyreszabottan dolgokat. Pl. egy gyógyteakúrát. A csalánt szokták javasolni, de az szenteltvíz-hatékonyságú, annak megfelelője a nyírfalevél. akkor már avval.

Én olajokat is eszem, vannak olajok, amik jót tesznek a májnak, az is bioboltból van.

2012. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sport, fokhagyma és máriatövis.
2012. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gotu-kola: segít eltávolítani a nehézfémek és drogok maradványait a szervezetedből

Méhpempő: általános mérgetelenítő

2012. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!