Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Egyik mellemen...

Mi lehet ez? Egyik mellemen halványabb, piros folt alakult ki kb 10 ft-os nagyságú.

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem viszket, viszont kissebb keményedés tapintható alatta. Ilyen már 2 éve volt utoljára, nem ugyanazon a helyen alakult ki, de nyomtalanul eltűnt. Ezt mindig azután vettem észre, hogy kullancs volt bennem (nem a mellembe) A lyme kórnál a csípés helyén alakul ki a folt úgyhogy az nem lehet szerintem. De fura hogy mindig akkor jött ki, van valami köze hozzá?
2012. júl. 24. 19:00
 1/1 Katy123789 válasza:
Nekem is volt lyme kórom. De lehet hogy a melledből a kullancs már 'kiesett', hisz magától is el tud távolodni, egy idő után... Csak gondolom te nem vetted észre, csak máshol, és nem is gondoltál rá hogy ott is lehetett.. Azonnal menj orvoshoz, mivel ez az lesz elvileg.. És komolyra is fordulhat a helyzet..:/ Nekem a mellkasomon volt. :) Elvileg fehér folt, széle meg piros.. De menj orvoshoz.. Remélem tudtam segíteni! :) És igen, ez lyme kór!! :D
2012. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!