Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Balogh...

Mi a véleményetek a Balogh Krisztina - Aranyér A Múlté c. e-bookjáról?

Figyelt kérdés
Olvastátok már? Tényleg hasznos? Vmi tapasztalat?

2012. júl. 24. 17:06
 1/10 anonim válasza:
Én már olvastam ,nekem használt. Több módszer is van benne, szerintem jól összeszedett. Én már ezelőtt is használtam pl. az itt is említett lenmagot, de nem így kikaparva és az összehúzó tippek is beváltak. Olyan dolgokat is említ, amiket még nem is hallottam. Eleinte kicsit tartottam, mert azt mondja eltérő lehet, hogy kinek miválik be, de néhány nap alatt jobban lettem, szóval nekem ok. Már majdnem teljesen rendbejöttem
2012. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 agika67 válasza:

Én nem ismerem ezt a módszert, de nem tűnik rossznak.

Úgy gondolom, hogy kipróbálom, mert a helyzetem már kibírhatatlan. Majd leírom az ezzel kapcsolatos tapsztalataimat.

2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%

Nem igaz, hogy magatoktól nem tudjátok ezt megoldani.

Az interneten már mindent megtalálsz, különben is nem kell mindent összezabálni és nem fogsz betont sz@rni!

2012. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 k.juci válasza:

Hát ez kész! Mert szerinted csak akkor lehet valakinek aranyere, ha összevissza zabál, ez is csak a te tudásodat tükrözi. Én most a második gyerekemet várom és képzeld el nagyon odafigyelek, hogy mit eszek és mennyit. De ennek ellenére sajnos kialakult az aranyerem, mert olyan változásokon megy át a testem. De ezt már neked meg se próbálom elmagyarázni...

A könyvet olvastam, több módszert is csinálok belőle, és különösen a tünetkezelő rész vált be. pl: a lobéliás keverék.

2012. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 agika67 válasza:

Igértem írok a tapasztalataimról. Hasznos, jó tanácsok vannak a könyvben. Bár az elején nem igazán hittem volna, de szépen húzódik vissza már nekem. A fiam is örül már, mert eddig minden elintézni valóm ügyében őt kültem, amikor a városba kellett menni, kicsit szégyenlem, de ilyen állapotban nem akartam és nem is tudtam elmenni itthonról, de a csekket tegnap már én adtam fel magamnak.

Tehát egyre jobb, most már hiszekbenne. Az elején volt egy kis gondom a timsó azthittem nem is oldódik, de kiderült, hogy oldódik az annyira, amennyire kell, egy kicsi úgyis marad alul. Készítettem gyógynövény kenőcsöt is, ahogy le van írva és tüneteimet valóban enyhítette.

2012. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Aki olvasta, lenne hozzá kérdésem: próbáltátok azt, hogy chili-őrleményt inni meleg vízzel? Egyszerűen nem megy le a párom torkán, vagy ha lemegy, végig égeti, hiszen iszonyúan csípős! Én is kóstoltam. Vajon mennyire lehet ez tudományos tanácsa Balogh Krisztinának? Biztos, hogy nem károsítja a gyomrot és a beleket? Most kerestem a neten újra az oldalát, hogy megtaláljam az emailcímét, hogy tőle kérdezzem meg, de sajnos eltűnt, nyoma veszett, talán levette a netről? :(
2012. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én használtam a chilit, de nem kötöttem túl sok örömöt hozzá, így másfél hét után abba is hagytam. Szerintem nem oszt, nem szoroz, én e-nélkül is jobban lettem.

Próbálgatni kell a módszereket, akinek valami nem esik jól, akkor ne csinálja! Én is ezt követem, most minek kínozzam magam :)

Amúgy az előzőre válszolva én elérhetőséget a könyvben is megtaláltam.

2012. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tud valaki segíteni abban, hogy hol vagy kitől lehet ezt a könyvet beszerezni? Már szinte mindent kipróbáltam, de eddig semmi eredmény! Hátha ez segítene! Előre is köszönöm a segítségeteket! :)
2012. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez az oldal:


[link]

2012. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Érdekelne a könyv, akár CD formátumban is, de 6890 Ft-ot nem tudok érte adni. Akinek megvan, de (már) nincs szüksége rá, írjon nekem, mert megvenném a könyvét!

Köszönöm!

2015. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!