Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mely országokban lehet legális...

Mely országokban lehet legálisan füvet vásárolni boltban?

Figyelt kérdés

Igazából arra vagyok kíváncsi,hogy melyek azok az országok ahol be mehet az egyszerű ember egy szaküzletbe ami ezzel foglalkozik,megvesz mondjuk 5g-ot xy fajtából,hazamegy és elszívja.Tehát melyek azok az országok ahol ezt így meg tehetik az emberek?

Mert tudom,hogy sok országban dekriminalizálva van,de ugyebár az közel sem egyenlő a legálissal mivel azokban az országokban ahol csak dekriminalizálva van meg van egy határ,hogy mennyi lehet nálad és ha a határ alatt vagy akkor is megbüntethetnek pénzbírságra.Ha rosszul tudom javítsatok.Épp ezért tettem fel a kérdést.

Vagy azokban az országokban ahol dekriminalizálva van pl Csehország is vannak boltok ahol lehet venni,csak ne kapjon el a rendőr?Hogy van ez?



2012. júl. 21. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hollandia
2012. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt tudom:D

van még más ország is?

valamint még van még 1 kérdés a kérdésben.

2012. júl. 21. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
annyit tudok még, hogy ott 20 grammot lehet venni max, afelett már megbüntetnek. És csak kávézókban lehet kapni. Meg az ecstasy is legális (bár lehet, hogy már betiltották, nem tudom).
2012. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és Csehországban akkor legális vagy ott is csak dekriminalizált?Nincs erről valami leírás vagy valami,hogy-hogyan van ez?
2012. júl. 21. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy Csehországban mivan, az nem tudom.


nézd meg ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=6knx9jHpKbE

2012. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 an00nym ***** válasza:

a világon sehol sem legális, bár Uruguayban és Kaliforniában minden bizonnyal az lesz pár éven belül


ott, valamint Hollandiában és Csehországban lehet így kapni ahogy leírod, sok más államban vényköteles, termesztéshez szügséges eszközöket szinte bárhol kaphatsz, magokat és növényeket is szinte az összes országban ahol dekriminalizált

az adott ország törvényei határozzák meg a magadnál tartható kenderszármazékok mennyiségét, legtöbbször a hatóanyagtartalmat is figyelembe véve

2012. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!