Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a kezem?

Miért remeg a kezem?

Figyelt kérdés
Olyan furcsán vagyok, de néha rájön, kicsit mintha szédülnék is, de nem vészes, mindenesetre olyan furcsa, inkább remeg a kezem, és nem tudom, holgy mitől. 19 éves vagyok, azért most még nem kéne, nem cigizek, nem iszom, nem drogozom...

2012. júl. 17. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a koffeintől? Én is 19 vagyok és kávé után semmi bajom, de pl energiaital után mindig remeg a kezem meg szédülök.
2012. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj arra, hogy mikor felkelsz pl ágyból egy hosszabb idő után, akkor azt lassan, óvatosan tedd, ne pedig úgy mintha superman lennél és egyből repülsz ki. Szépen ráérsz, ha úgyvan akár kelj előbb is miatta, aludj sokat nézess vérnyomást és ne igyál sok koffeines szart.
2014. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!