Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a lúgos...

Milyen hatása van a lúgos víznek a szervezetre és milyen íze van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 11:52
 1/7 anonim válasza:
55%
a szevezeted nem tudod lúgosítani..ez egy baromság. szóval semmilyen. és a víz sem lúgos.
2012. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Citrommal lehet lúgosítani a szervezeted. Fogyni lehet vele. Savanyú az íze.
2012. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alpok Aqua lúgos vizet iszom pár hónapja mert kiderült, hogy nagyon sok a savam. Jobban érzem magam tőle, nem ég annyira a gyomrom, nem marja a gégém. Ízben nem érzek nagy különbséget, mint egy jobb fajta ásványvíz :)
2012. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki lúgos vízet 8-9pH-jú vízet iszik rendszeresen az állandóan leközömbösíti a gyomorsavát és teljesen tönkreteszimaz emésztését.Orvos ilyet senkinek nem ajánl soha.
2012. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es azért ez nem igaz :-) nekem orvos javasolta. Bár nekem sok a savam!
2012. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is az Alpok Aqua vizet iszom kb. 2 hónapja, és végre megtudom enni a paradicsomot, nem égeti a gyomrom. Valamint sokkal jobb a közérzetem. Nekem bevált, és nem is drága, 99Ft/1,5 liter.
2012. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második! Hogy mersz hazudni ha valaki segítséget kér? Ha elhiszi, és iszik citromlevet, szerinted esélytelen hogy baja lesz ?! Tudod mi az a gyomorvérzés?

Egyébként túl hosszú ideig nem szabad lúgosítani, de rövid kúrára az orvos is ajánlja bizonyos esetekben.

2012. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!