Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sugár kezelésnek mi a...

Bettyke66 kérdése:

A sugár kezelésnek mi a mellék hatása?

Figyelt kérdés
Sugár kezelésem lesz,és kicsit félek,az orvos és a szüleim nem mondanak semmit sem ... csak hogy nem lesz semmi baj...! és érdekelne hogy mi lesz a sugár kezelés után,mire kell figyelnem,mit nem szabad csinálnom..
2012. júl. 16. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyeneket hogy mit nem szabad csinálnod biztos el fognak mondani az orvosok. Remélem sikeres lesz és hamarosan meggyógyulsz.
2012. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát annyit mondtak előre,hogy nem szabad számítógépeznem mert sugár kezelés...se tv-t ne nagyon nézzek..
2012. júl. 16. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
A nagypapámnak torokrák miatt volt a sugárterápia, neki mellékhatásként szájpenésze lett, napra nem szabadott mennie. Néha picit rossz volt a közérzete,de nem vészesen. Miért kapsz kezelést? Mennyi idős vagy?
2012. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
cisztám van... 17éves vagyok..!
2012. júl. 16. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Cisztára kapod? hol van a ciszta?
2012. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen cisztára.. egy a nyakamon,a másik pedig a fülem mögött!
2012. júl. 16. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy olyankor is alkalmazzák... nekem petefészek cisztám volt, magától elmúlt. Egyébként ezt találtam:

[link]

2012. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem ez az első eset hogy cisztám van,felszívódott máskor,most pedig ott van,nem múlik el !
2012. júl. 16. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, értem. ne aggódj, elmúlik, nem lesz semmi gond.
2012. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az orvosokra,ne menj bele,hidd el el fog múlni.

Egyszerűen csak próbálj meg nem gondolni rá,nevess sokat,szórakozz,kapcsolódj ki és meg lesz az eredménye.

2012. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!