Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a lábamon?

Mi lehet ez a lábamon?

Figyelt kérdés

Pontosabban a combom majdnem hátsó részénél van egy ilyen folt, először azt hittem pattanás, de lejött a bőr, kicsit gennyes néha, meg sebes és fogalmam sincs mi lehet. Pár napja jött ki, lehet hogy a melegtől? Mert a nagy melegben pattanásos lett itt ott a lábam, és lehet hogy ez is azvolt és valahogy elcsúnyult.

[link]

[link]


Ennél jobb képet nem sikerült csinálnom. Már fáj ha hozzáér a gatyám is.


2012. júl. 15. 22:38
 1/2 anonim válasza:
Nem csípett meg a szúnyog, és vakartad el? Emlékezz vissza, ha igen akkor kend Bepanthen-el, vagy valami gyulladáscsökkentő kenőcsel. Ha pedig semmi ilyesmi, akkor irány a bőrgyógyászat, de sürgősen!
2012. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elképzelhető a kullancs, mivel mielőtt megjelent azelőtti napokban voltam sokat erdős helyeken. A másik ami eszembejutott a vízhólyag, mert tegnap úgy jött le a bőr mint a lábamon is szokott, és arra is eléggé hasonlít. Kenegetem, ma már nem fájt a ruhától. Köszönöm a választ!
2012. júl. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!