Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megoldás van rá?

Megoldás van rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje észrevettem, hogy amikor fekszek akkor szuszogok, és az orromon alig kapok levegőt. Elég sok a (száraz) orrváladék is, reggelre már levegőt sem tudok tőle venni, emiatt a szám is teljesen kiszárad. Én arra tippelek hogy az orrmandulám túl nagy, mert ha kicsit "lenyomom" az orromat akkor tökéletesen tudok levegőt venni. Ezen lehet valahogy segíteni? Gondoltam már rá, hogy kivetetem a manduláimat, de semmi baj nincs velük, életemben egyszer volt begyulladva, az sem az orrmandulám, szóval feleslegesen minek? De elég zavaró már ez hogy ma is a párom arra kelt fel hogy milyen hangosan szuszogok...
2012. júl. 14. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézetned magad egy fül-orr-gégésszel, mert lehet, hogy orrsövény ferdülésed is van. Egyébként az orrmandula nem szokott begyulladni, csak a torok mandula. Az orrmandula műtét után vissza is tud nőni.
2012. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az lesz, köszönöm a választ!

De az orrsövény ferdülés kívülről is látszik nem? Nekem teljesen egyenes az orrom.

2012. júl. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!