Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem aranyér, akkor mi?

Ha nem aranyér, akkor mi?

Figyelt kérdés

Van 1 bőrkinövés szerűség a fenekemben...na hát elég kínos az egész és épp ezért nem is mertem vele dokihoz menni. igazából a háziorvosom...szóval azt se tudom hogy mi a neve meg hogy hogy kell bejelentkezni mert kb 8 évesen voltam utoljára (mindig megúszom a betegségeket... max 2 vagy 3 napot vagyok beteg így suli közben és azokat anya leigazolja ezért nem is kell mennem oda soha). És arra jutottam (utánaolvasva) hogy aranyér vettem rá kenőcsöt de 3 hete kenem és semmi változás! lehet, hogy valami más? 16L


(amiben különbözik az aranyértől hogy nem vérzik, nem fáj, sőt olyan mintha ott se lenne, nem érzem. csak hát látni...)


2012. júl. 14. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!