Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik fájdalom a legfájdalmas...

Melyik fájdalom a legfájdalmasabb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha elveszíted azt akit szeretsz.

Nem tudom így gondoltad-e de ez is válasz pontosítsd hogy milyen fájdalomra is gondoltál!!

Amúgy mindenkinek más a fájdalomküszöbe tehát nem lehet pontosan megmondani. Talán ha lassan halsz meg az úgy fájdalmasabb.

2009. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A lelki fájdalom biztos rosszabb és valóban az akkor fáj a legjobban, ha a szeretteinket bántják. Ha valamilyen kínzásra gondoltál, akkor függ a fájdalomküszöbtől, de el tudnám engedni a fantáziámat! Brrr...
2009. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetes fájdalomnál a vesegörcs, szülési fájdalom, fogfájás és ha jól tökön rúgnak.
2009. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
konkrétan nem gondoltam semmire.bármit írhattok ami a legrosszabb.
2009. júl. 12. 23:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig egy fogfájásom volt a legrosszabb. a könnyem is belecsordult a fájdalomba mindennap. aztán elmentem a fogorvoshoz, azmeg egyáltalán nemfájt :D
2009. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

a lelki fájdalom, a félelem. mikor a nem tudod, hogy a legjobb barátod él-e vagy hal. mikor tudod, hogy megpróbálta megölni magát, és lehet, hogy amit te tettél azért, hogy megmentsd, nem elég... a várakozás fáj a legjobban. mikor arra vársz, hogy kiderüljön, túléli-e... és mikor kiderül, hogy túlélte, olyan boldogságot érzel, hogy egyszerűen már fáj... amikor tudatosul benned, hogy egy hajszál választott el attól, hogy elveszítsd... és zokogni kezdesz...

nekem ez fájt eddig a legjobban...

2009. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Az okozta nekem eddig a legnagyobb fajdalmat amikor csak utolag tudtam meg hogy beteg a barátom .Nem akarta elmondani mert, ki tudja miért pedig nem hagytam volna ott, szerettem és most is szeretem.De ha akkor engedte volna hogy mellette legyek, sokkal könnyebb lett volna elengedni.Tehát az emberek nem akarnak elmondani neked valamit mert azt hiszik hisztizni fogsz, mikozben inkabb azért hisztiznél hogz nem mondták el azt a valamit.Tudod,ha megtudod,hogy a barátod néhány hónap múlva már nem fog élni, hát nem töltenél vele sok idöt és nem mutatnád ki az eddig elfojtott érzéseidet is?

Szerintem igen!

2009. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
73%
amikor a szerelmem koporsóját tolták be lassan a kemencébe
2009. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de morbid volt az utolsó :((
2009. szept. 3. 18:15
 10/18 anonim válasza:
100%
a lelki fájdalom,
2009. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!