Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Az orvos...

Mitől lehet ez? Az orvos vizsgálat nélkül elküldött

Figyelt kérdés
Egy ideje egy bizonyos mozdulatnál érzem, hogy kimozdul a helyéről egy kicsit a vállam, de vissza is ugrik. Elmentem vele az orvoshoz, gondoltam nehogy a porc vagy valami megsérüljön, ha továbbra is "ugrál", de meg se vizsgált, közölte, hogy ilyen nincs, mennyek haza. A háziorvosom viszont nem véletlenül utalt be... Mi lehet a baj?

2012. júl. 13. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a hüvelykujjammal volt ilyen, és valami géppel kezelték hetekig.


Érdekesen reagált a doki.

Menj vissza később, és panaszkodj, hogy nagyon fáj.

Hazugság, de ha máshogy nem hajlandó megvizsgálni, a valós panaszokkal, akkor belefér.

2012. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3,5 hónap múlva van leghamarabb időpont... És neked mi volt amúgy az ujjaddal? Ha nem mentél volna el vele, mi lett volna? Nem mondta a doki?
2012. júl. 13. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos, nekem egyik reggelre, hirtelen alakult ki a dolog, a jobb hüvelyk ujjam állandóan bicsaklott egyet, és volt, hogy a másik kezemmel raktam vissza. Nem fájt, de irtó kellemetlen volt. Intofrézis (remélem nem hülyeséget írtam)kezelésre jártam mindenféle javulás nélkül. Kb. 2 hónap után egyik napról a másikra elmúlott.
2012. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor kiugrik nekem sem fáj, csak másnap. Bár ez amiatt is lehet, hogy olyankor ugrál ki, amikor dolgozik az adrenalin, és nem érzem :)
2012. júl. 13. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, nekem napjában sokszor kiugrott :)
2012. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen van, és nem valami extrém ritka betegség... Habituális ficamnak hívják (amennyiben az ízületi fej valóban rendszeresen elhagyja a vápát), az ortopédiára (esetleg traumatológiára) kell vele menni.


Ui.: "meNJek" helyesen leírva (bocsi, de ez szúrta a szemem).

2012. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, bocsi :) amúgy ortopédián voltam
2012. júl. 14. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!