Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire kell vigyázni az orrpirsz...

Mire kell vigyázni az orrpirszinggel?

Figyelt kérdés
Tegnap rakattam orrpirszinget,lötték nem szurták...és orvosi fémből készült kis fülbevalószerü izét lőttek be amit majd kikell cserélnem a srác 2 hetet mondott de aztmondjákjobb több időt bent tartani,nehogy begennyezzen . szerintetek mennyi idő után cserélhetem ki 1 kisebbre ? és mire vigyázzak még? fertőtleniteni a pirszing körül szoktam egészségügyi szesszel meg krémmel de nemmerem kinnebb huzni hogya sebet is fertőtlenitsem nehogy kieessen és netudjam visszatenni...segitsetek várom válaszotokat:)közi

2012. júl. 13. 12:39
 1/2 anonim válasza:

Hát szerintem baromi nagy hülyeség 2 hét múlva kicserélned.... !

A legjobb az, amit tehetsz h mindennap mondjuk 2x tisztogatod reggel és este. Amikor már nem fáj és nincsenek sebek sehol se, na majd akkor tervezd a cserét csak! Én mondjuk mondanék 1-2 hónapot, de mindenkinek más a gyógyulási ideje...majd meglátod.

2012. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi::) fájni már nem fáj,de még 1 picikét sebes de minndenképp kb 1 hónapot várni fogok attolfügg,hogy hogyan gyyógyul majd:)köszönöm vlaszod
2012. júl. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!