Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laborleletem kibonthatom,...

Laborleletem kibonthatom, amíg a háziorvoshoz érek vele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze. Miért ne bonthatnád?

Rajta leszenk a normális határok, látni fogod, hogy van-e eltérés.

Csak az eltérés okáról ne fantáziálj. :)

2012. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne? Jogod van megismerni a tartalmát. De attól óva intelek, hogy te interpretáld az eredményeket.
2012. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Èn kibontanám.
2012. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Ha csak át nem teszed egy másik borítékba, de gondolom nincs otthon pecsétes borítékod.
2012. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn fogom átvenni, ha minden igaz, nem akarok messzemenő következtetésekbe bocsátkozni az alapján, de 1-2 értékre kíváncsi vagyok :)
2012. júl. 13. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kibonthatod, de úgyse fogsz belőle érteni semmit. De persze ettől megnézheted, hisz a tiéd!
2012. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj. Nem számít, hogy van-e rajta eltérés. Ha nincs rajta eltérés, az illetőnek akkor is lehet baja. Ha van rajta eltérés, akkor is lehet makkegészséges.


Kibonthatja, megnézheti, de nem értheti. Még azt sem, hogy az egészségeshez képest van-e bármi "eltérése". Ha kérdései támadnak, forduljon az orvoshoz.

2012. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Antimod ***** válasza:

"Nem számít, hogy van-e rajta eltérés."


Dehogynem, különben nem csináltatnának vérképet. De tény, hogy vannak olyan eltérések, amik nem kórosak, illetve a mérték sem mindegy, hiszen emberek vagyunk, élettanilag is úgy-ahogy különbözők. De az orvosnak higgy, ne az internetnek.

2012. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az "eltérések" miatt csináltatnak vérképet és más vérvizsgálatokat, hanem az vizsgálati értékek miatt. A határértékek változóak, bizonyos mértékben fiktívek, önmagukban nagyon ritkán van egyértelmű jelentésük.


Abban teljesen igazad van, hogy ez az orvos dolga.

2012. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából a vas miatt lett csináltatva vérvétel, ezt úgy érzem még én is meg tudnám állapítani, hisz mellette vannak a határértékek.
2012. júl. 13. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!