Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy néha nekimeg...

Az mitől van hogy néha nekimegyek az ajtónak vagy az ajtófélfának?

Figyelt kérdés

nagyon fura érzés megyek ki a szobából vagy be és olyan mintha hirtelen ott teremne az ajtó én meg nekimegyek.

de tényleg fura nem tudom jobban elmagyarázni....ha valaki már átélte az tudja miről beszélek..


2012. júl. 12. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy közlekedési balesetem, ahol megsérült a fejem. Azóta én is néha nekimegyek ajtónak, falnak (persze nem szemből, hanem ahogy mellette megyek nekisúrlódom), beverem karom-lábam mindenhova. Mindezt úgy, hogy nem érzek szédülést, hanem -ahogy te is írtad- elémjön a fal/ajtó.


Nekem koordinációs zavar okozza ezt.

2012. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Igen, mozgáskoordinációs zavar. Nekem van születésem óta. Gyakran beverem valamimet, és gyerekkorom óta nem tudom elkapni a labdát (csak nagyon ritkán, de ahhoz kicsit kell dobni). De nem zavar különösebben.

plusz 2 éve volt egy balesetem, és azóta hibásan gépelek, azelőtt nagyon tudtam, a saját szakdolgozatomat, és az anyáét is én gépeltem. Sajnos azóta sokat kell javítanom, és nem javul :(....

2012. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos én is ugyanilyen helyzetben vagyok:S amikor reggel felkelek akkor ki akarok menni az ajtón és szó szerint elém szalad az ajtófélfa és akármelyik irányba megyek akkor mindig elém jön:S de lehet hogy csak az én ajtófélfám ilyen szeszélyes:/
2013. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!