Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljszagon segít, ha leborot...

Hónaljszagon segít, ha leborotválom a honaljszőrömet? 22/F

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 01:44
 1/5 anonim válasza:
IGEN! De a dezodor, vagy a hónajstift is!
2012. júl. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Növeszd meg és mosd rendszeresen samponnal. Nem lesz szaga.

Komolyan.

2012. júl. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, segít. Kimondottan. Persze zuhanyozás, dezodorálás feltétel hozzá. Ha már kissé szőrös, már nem ugyanaz. Egyébként tapasztalat, tehát hatásos. De gondolom, embere válogatja. Idegi alapon is izzadhat valaki, bármit csinál, akkor is "szagos" lesz akár fél óra múlva is. Hát ez van. Mindenesetre borotváld le, főleg így nyáron.
2012. júl. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy 2012-ben külön ki kellett volna írnom, hogy használok dezodort, és rendszeresen tisztálkodok.De mindenek ellenére mégis sokszor hónaljszagom van.
2012. júl. 12. 03:16
 5/5 anonim válasza:
1. vagyok!Nem úgy értettem, hogy nem használsz! Hanem hogy van olyan ami teljesen meggátolja az izzadást (én ilyent használok, persze nőiben).
2012. júl. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!