Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 napja nem eszem, alszom,...

2-3 napja nem eszem, alszom, csak iszok azt is vizet inkább, lehet bajom és mennyi ideig birom?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhagyott másfél év után , igazából 1 hónapja átbaszott és nem tudok aludni , se enni... Tudom fiatal vagyok lesz másik mert 17 vagyok de akkor is nehéz. Szóval meddig birom ki mert remélem hamar elfelejtem.

2012. júl. 11. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
El fogod, ne félj! Menj barátokkal, olvass, szórakozz. A vizen kívül egyél valamit, legalább gyümölcsöt.
2012. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz most neked. Ismerős az érzés, én is ilyen nem alvós vagyok..... Az viszont, hogy csak vizet iszol az gáz. Próbálj gyümölcslevet, amiben van egy kis tápanyag. Dobj be legalább napi 1 multivitamin tablettát, hogy pótolja a hiányzó tápanyagokat. Lassan próbálj egy kicsit enni, igen is reggel, délben és este is legalább néhány falatot. Aztán majd idővel jobb lesz ..... De nehogy az egészséged lássa kárát.
2012. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szakítás hagyományos kúrája egy nagyon kemény berúgás. Ez rendszerint helyre teszi az embert lelkileg, vagy legalábbis segít tisztán átgondolni a dolgokat.


Az alvás nekem se nagyon megy ebben a dög melegben, de az evést, még ha kevesebbet is mint hideg időben, de erőltetni kellene.

2012. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ez! Én is több napig nem tudtam enni csak sírtam, igaz én aludtam de nagyon keveset. Azért próbálj meg valamit enni, akár joghurtot vagy valamit. És legalább dőlj le pihenni! Hidd el el fog múlni hamarosan :)
2012. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , megpróbálok .. berúgásról annyit hogy ideiglenes segítség , mellesleg nem akarok alkoholista lenne , mert ismerem magam, jártam már igy ....
2012. júl. 11. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!