Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétvégén fociztunk és egy...

Vájákondijosz kérdése:

Hétvégén fociztunk és egy régóta focizó focistával összerúgtunk. A lábam hirtelen bedagat mint egy tojás. Mi lehet?

Figyelt kérdés
A háziorvosom azt mondta h kezeljük zúzódásnak de utalhat h másnap a lábujj tőveim el lilultak a duzzanat szét terjedt a fájdalom nőtt kezelem most, jegelem és lóbalzsammal kenegetem, állni birok rajta. ha csak lógatom akkor mintha 100 tűt szúrnának bele, a jég hatására elmúlik a fájdalom és ha fojamatosan lépkedek akkor nem fáj a megállok elkezd fájni ha fekszek akkor nem fáj, a lilaság elmúlt de ha kicsit erőltetem elkezd visszajönni ... előfordulhat h ér pőattant el?? és ha igen mennyi idő mire rendbejöhet?? 1 hete kezdtem dolgozni, nagyon nehezen sikerült megbeszélnem művezetőmmel h ne rúgjanak ki. :(

#lila #duzzanat #szúráfájdalom
2012. júl. 10. 17:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!