Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszerek lehetnek az...

Milyen módszerek lehetnek az eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Pyroderma van az orromon , alapozóval probálom eltüntetni minden nap,ami jó is ideig óráig. Az orvos már égette, kenőcsöket írt fel rá, igazából semmi nem használ. Tudnátok valami gyógymódot rá?Nekem ez nagyon fontos kérdés, mert rohadtúl elmegy az ember önbizalma a kinézete miatt.:/Meg agagszt is nehogy továbbterjedjen.Válaszokat nagyon szépen megköszönném.
2012. júl. 10. 12:35
 1/1 anonim válasza:

[link]


nem értem, miért nem tud segíteni az orovs... azóta változott valamit a helyzet?

Mindenképp próbáld meg a lehető legtisztábban "tartani" és fertőtlenítsd, ahányszor csak tudod. Nekem is volt ilyen a lábamon, most így utánaolvasva jöttem rá... :O egyik lábamon elég dúrva lett, elgennyesedett, és a hús is látszott, bár nem fájt... egy 5 forintosnyi volt... nem mentem vele orsovsohz (sajnos), de elmúlt magától, gondolom, a napontai fürdés "gyógyította meg". A másik lábamon nemrég jött ki hasonló, viszketett és szintén egy 5 forintosnyi volt az átmérője. El volt változva ott a bőröm, érdes volt és kicsit kezdett kisebesedni. Nagyon arra se figyeltem, csak viszketett, akkor és olyankor feltünt a furcsa tapintása. Végülis ez is elmúlt szerencsére. Bár ezzel se foglalkoztam többet, csak az esti fürdésnél mostam le...


Kívánok mielőbbi gyógyulást, bár nekem ez eltartott egy idejig sajnos! :( Írd majd le kérlek, hogy most mi a helyzet vele?

2012. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!