Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testalkattól függ, hogy...

Testalkattól függ, hogy valaki mennyire izmos?

Figyelt kérdés

Pl lehet egy 2 méteres, vékony fiúból kigyúrt ember? Vagy ez csak az olyan testalkatúaknak lehetséges, akik vastagabbak valamennyivel?

Elég vékony vagyok, sőt, és ráadásul majd' 2 méter. Szeretnék kinézni valahogy, de nem túl sok hatása van az eddigieknek.


2012. júl. 9. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ekkora baromságot kérdezni...Ha van normális étrended és edzel, akkor bármikor izmos lehetsz.
2012. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz ugyanolyan izmos, mint egy széles vállú, széles mellkasú férfi, de ha már elmúltál 15-16, akkor nemigen lehet edzéssel rásegíteni a mellkascsontok, vállöv szélesedésére. Már olyan sokat nem fejlődnek a csontok.

Akik gyerekkorukban, kiskamaszként pl. vízilabdáznak, kajakoznak, azoknak szélesedik a felsőtestük.

2012. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
CSak ne járj kondi terembe hanem saját test súllyal dolgozz :D
2012. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Itthon szoktam edzeni. Lehet belőlem még valami? xd
2012. júl. 9. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyasmi alakod simán lehet, mint Schobert Norbinak.

Mivel ő is későn kezdte a gyúrást, látszik, hogy a mellkasa keskeny, szűk, a válla sem túl széles. Persze nem tudom a tiéd milyen, de hasonló alakod mindenképp lehet.

Az se rossz.

2012. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk a kezeim? Azokkal mi van?
2012. júl. 9. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!