Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a könyököm? (többi...

Eltört a könyököm? (többi lent) SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
tegna délután beütöttem a könyököm a cserépkályhába nem nagyon csak koppant egyet.most estefel ugy érzem mintha húzódna meg mikor megnyomom az ütés helyét kicsit fáj meg ugy érzem be van dagadva de mikor megnézem akkor nprmális nincs megduzadva.birom rendesen mozgatni csak huzódik.mennyek dolihoz vagy magától elmúlik?

2012. júl. 8. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges orvoshoz menned. Egy kis zúzódás. Majd elmúlik.
2012. júl. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, akinek ettől eltörik az komoly csontritkulásban szenvedhet. ettől max megreped, de már ahhoz is elég nagy erő kell
2012. júl. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy eltörött. Ha megnyomod, és szúró érzést érzel, akkor leválhatott egy porc darab, de ha csak sima fájdalmat érzel nyomásra, csak megzúzódhatott. Kenegesd fekete nadálytő krémmel, és borogasd hideg vizes ruhával, vagy jegeld. 1-2 hét múlva rendbe fog jönni.
2012. júl. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! nekem már volt eltörve a könyököm, de amint megtörtént a baleset már tudtam, hogy el van törve.nem tudtam mozgatni és hiába vizesruháztuk, bedagadt.


te meg azt írtad tegnap délután. hàt ha el lenne törve elmentel volna orvoshoz,mert szerintem jobban fájna.

de jobbulást! ha nem nyílt seb, akkor vizesruhazd:)

2012. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!