Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hittem meghalok, mi volt ez?

Azt hittem meghalok, mi volt ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem arra, hogy iszonyúan zsibbad a lábam, alig tudtam a wc-ig kimenni annyira fájt és zsibbadt, aztán leültem, elmúlt..de elkezdtem szédülni, hányingerem lett, fehér pöttyöket láttam, elmentem inni egy pohár vizet, de ott már semmit se láttam csak fehéren, alig bírtam megállni a lábamon olyan gyenge lettem, azt hittem elájulok, kimentem az udvarra aztán még ott se láttam csak szép lassan visszajött és jobban lettem. nem tudom mi volt ez, de nagyon meg ilyedtem.

2012. júl. 7. 10:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mit lehet ilyenkor tenni?
2012. júl. 7. 11:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Van-e még valahol zsibbadás-érzésed?
2012. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
már nem zsibbadok
2012. júl. 7. 11:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul feküdtél és elnyomtál egy ideget a lábadban, ezért zsibbadt. A szédülés, hányinger, gyengeség, látási probléma meg azért volt, mert leesett a vérnyomásod (esetleg hirtelen keltél fel). Én erre gondolnék.
2012. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
az igaz hogy hirtelen keltem fel, de máskor is szoktam szédülni, meg ilyen fehér pöttyöket látni ha pl. fel állok hirtelen. de ez most teljesen más volt sokáig tartott és azt hittem összesek csak fehéren láttam mintha megvakultam volna.
2012. júl. 7. 11:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez az egyik tünete, ha valakinek leesik a vérnyomása. Mennyi folyadékot szoktál inni?
2012. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
még egy nagyon enyhe gyengeség a lábamba
2012. júl. 7. 12:10
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

ez szerintem is az alacsony vérnyomás miatt van, bár én nem láttam fehérséget még, de a többi stimmel, ilyenkor kell ám sok folyadékot, esetleg kávét inni, sőt ha jobban vagy tornázz egy kicsit, hogy beálljon.

2012. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!