Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrom végében lévő porcban...

Az orrom végében lévő porcban mitől lehet éles fájdalom?

Figyelt kérdés
Ha hozzáérek véletlenül olyan érzés belülről, mintha egy seb lenne ott és húzódna. De semmiféle seb nincs ott és mégis fáj minden érintésre, főleg külső nyomásra.

2012. júl. 6. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy seb van benne, attól függetlenül, hogy te nem érzed az újjaddal, attól még ott lehet.

De okozhatja porckopás is, vagy esetleg elaludtad az orrodat és azért fáj, sok dolog okozhatja.

2012. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Megnyugtatlak, valószínűleg csak nőtt benne egy vacak pattanás, mielőtt a többi hipochonder orvoshoz, meg fejátültetésre küldene eme roppant komoly probléma miatt.
2012. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pattanás, az orr belső üregében? HOgy lehetséges ez?
2012. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Porckopás? :D

A porcban nem lehet fájdalom, mivel nincsenek benne idegvégződések.


Valószínűleg pattanás lesz, és úgy lehetséges, hogy az orrüreg elején még vannak faggyúmirigyek.

2012. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, azért írtam. Rohadtul tud olyankor fájni az ember orra vége. Kellemetlen, de elmúlik 1-2 nap alatt. Jó, akkor pattanás helyett szőrtüszőgyulladást írok, ha így már hihetőbb. Csak nem akartam túldramatizálni. :)
2012. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pattanást azért zárnám ki mert közel egy éve fenn áll ez a dolog, és hát seb sem valószínű hogy ennyi ideig ott lenne. És a napokban egyre jobban azt érzem hogy a porc körül fáj azt hiszem ott ahol csatlakozik az orrcsontomhoz, vagy hasonlóhelyen. Igazából nem tudom pontosan hogy épül fel az orr. De fájdalmas és alig lehet hozzáérni.
2012. júl. 8. 22:50
 7/8 anonim válasza:

Még mindig van problémád az orroddal?

Valami megoldást találtál? Nekem lassan és érezhetően növekszik, zsibbadás és feszülés is van az orromban. Valószínű a porc növekszik.

2015. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello!


Nekem is uez a panasz, valaki okosodott az ügyben?


Köszi!

2016. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!