Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen egy napra nyugtató?

16 évesen egy napra nyugtató?

Figyelt kérdés
Most délbe akarnám bevenni. Van nálam 3 szem, de szerintem 2-is elég. Mennyit vegyek be? Kb. hány órakkor aludnék el és hány órát lehet tőle aludni? Ha este iszok sört, addigra elmegy a hatása? Előre is köszi!!!

2012. júl. 6. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha este el akarsz menni inni, akkor nem vagy túl ideges, ne szedj be semmit.
2012. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen szerhez nyúlni? Szerintem a nyugtató sör kombó (nem tudom miért akarsz inni utána, de az szerintem egy hatalmas "bumm a fejbe" lesz...
2012. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is biztos, hogy iszok. Az érdekelne inkább, hogy ha délbe beszedek 1-et akkor azután eltudok aludni? Vagy mennyi idő után? Fontos lenne ...
2012. júl. 6. 10:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ha eszel egy jót (mindjárt dél) és iszol hozzá mondjuk 3-4 felest(nekem ennyi untig elég lenne ahhoz, hogy agyonvágódjak) + egy-két pohár bort vagy sört(utóbbiból esetleg egy korsóval), nos ennyi nekem bőven elég lenne ahhoz, hogy este öt-hatig szunyókálni tudjak.


Ha este bulizni indulnál, és nincs kedved egész napra kiütni magad, a nyugtatót és minden ilyen kábító pirulát felejts el...

2012. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy sosem szedtél ilyesmit, és nem ismerjük a tested érzékenységét, valamint a nyugtató típusát, lutri az egész. Lehet, hogy azonnal üt, és alszol egy napig tőle, majd két napig még halál kómás leszel.
2012. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! De estefele csak felébrednék, nem?
2012. júl. 6. 10:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Rivotril nyugtató
2012. júl. 6. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:
az se biztos hogy alszol tőle... ismerősőm szedet nyugtatót nem aludt tőle, csak egész nap olyan volt min egy zombi.... ha a buli miatt aludni akarsz akkor fogod magad, raksz egy kendőt az szemedre és lefekszel aludni
2012. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Valószínűleg nem ébrednél fel, de gondolom nem neked lett az a gyógyszer kiírva... nem kéne bevenni...
2012. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szemet beveszek. :$ Az este csak 6 órát aludtam
2012. júl. 6. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!